۱۳۹۸/۰۴/۱۶

جشنواره ورزشی خانوادگی در شهر جدید بینالود برگزار شد

جشنواره ورزشی خانوادگی پرواز بادبادک ها با همکاری هیئت ورزش های همگانی استان و شرکت عمران بینالود در بوستان آبشار شهر جدید بینالود برگزار شد.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید بینالود گفت:  جشنواره ورزشی خانوادگی شهر جدید بینالود برای پنجمین سال متوالی است که در ایام دهه کرامت به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) در بوستان آبشار شهر جدید بینالود برگزار می گردد .
محمد مهدی دانش فر ضمن قدردانی از استقبال پرشور شهروندان از این جشنواره افزود: این جشنواره همه ساله با مشارکت و همکاری هیئت ورزش های همگانی استان خراسان رضوی و کمیته کایت و پرواز بادبادکهای استان با هدف توسعه و ترویج ورزش همگانی و ایجاد فضایی پویا و شاد برای شهروندان شهر جدید بینالود بالاخص کودکان و نوجوانان برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: در این جشنواره کودکان فرصتی پیدا می کنند که در کنار خانواده در محیطی شاد  ضمن تحرک بدنی و ورزش جسمی ، به دور از فضای مجازی و بازی های رایانه ای اوقات خوش را سپری نمایند .
این مقام مسئول  با اشاره به تشکیل شورای فرهنگی اجتماعی شهر ادامه داد : تمامی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی با همفکری و همکاری این‌ شورا برنامه ریزی می‌شود و با توجه به اینکه اعضای شورا از بطن جامعه انتخاب شده اند ، برنامه ها به گونه ای تعریف می شود که متناسب با خواست و نیازهای شهروندان باشد .
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید بینالود بیان کرد: شرکت عمران  بینالود در طول سال با برنامه ریزی های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی سعی دارد ضمن پر کردن اوقات فراغت شهروندان ، با مشارکت ساکنین این شهر ، فضایی پویا را برای شهروندان شهر فرآهم نماید.
وی گفت: در راستای توسعه ورزش و زیرساخت های ورزشی  در شهر جدید بینالود در سال گذشته مجموعه فرهنگی ورزشی شهر  با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی افتتاح شد و در سال جاری نیز قصد داریم 2 زمین روباز ورزشی را تجهیز کرده و زمین های فوتبال چمن مصنوعی در آن احداث نماییم .
خاطر نشان می گردد این جشنواره شامل بخش های مختلف از جمله مسابقه پرواز بادبادک ها ، طناب کشی ویژه آقایان و مسابقه پرتاب دارت ویژه بانوان بود که در پایان به نفرات برتر در هر بخش جوایزی به رسم یادبود از طرف شرکت عمران شهر جدید بینالود اهدا شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۳۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی